En Cz

Deva Premal & Miten

Duo které se proslavilo svým provedením manter po celém světě, navštíví od září do listopadu v rámci turné Temple at Midnight 19 měst po celé Evropě. V rámci něj vystoupí 5. října 2017 také v pražské Hybernii. Doprovodí je nepálský mistr flétny bansuri Manose, kanadský basista Joby Baker a dánský bubeník Rishi.

Dvojice vydala v roce 2016 dvě alba: Cosmic Connections Live, obsahující skladby nahrané během turné 2014/15, a Mitenovu novou kolekci písní a bestseller, Temple at Midnight, která se po svém vydání dostala na vrchol hitparád iTunes v USA, Kanadě, Německu, Švýcarsku, Dánsku, Austrálii a Novém Zélandu.

Deva Premal & Miten ve stručnosti

Jako nositelé 5 000 let staré tradice Deva Premal & Miten stojí v popředí rostoucího celosvětové fenoménu chorálového zpěvu. Vystupují na festivalech, rockových akcích, v koncertních síních a katedrálách po celém světě a pořádají on-line program meditace s mantrou, kterého se zúčastnilo více než 200 000 účastníků. Jejich debutové album The Essence zkombinovalo prastaré indické a tibetské mantry se současnou hudbou. Dalo tak vzniknout jedinečnému hudební žánru. Album se dostalo na vrchol žebříčků World Music a New Age, kde stále zůstává. Od té doby Deva a Miten vydali více než 17 alb, kterých se prodalo více než jeden milion. Mezi jejich „fanoušky“ patří tak různorodé osobnosti jako Jeho Svatost Dalajlama, Cher (která nahrála a zahrála jejich verzi Gayatri mantry), motivační guru Tony Robbins a spisovatel Eckhart Tolle.

Deva & Miten jsou často doprovázeni nepálským mistrem flétny Manosem. Manose se narodil v Káthmándú. S duem intenzivně vystupuje a podílel se na řadě jeho alb, včetně Songs for the Sangha a Cosmic Connections.

Deva & Miten’s Temple At Midnight tour sponzorovány značkou ORGANIC INDIA společně s UPLIFT.

Začátek koncertu v 19:30 hodin.
Vstup od 18:00 hodin – Vegetariánské a raw občerstveni a čajovna.

Termíny a Vstupenky

05.10.2017 19:30 vstupenky

Vstupenky přes GoOut.cz

Kudy k nám

Musical Production

Divadlo Hybernia
Náměstí Republiky 4
110 00 Praha 1
+420 732 416 209
info@musical-production.cz

Novinky na email