Oholili ho a ještě k tomu celý zezelená!!!

Pro roli se musí trpět. Své o tom ví i zkušený muzikálový zpěvák Jiří Zonyga. Ten ztvární titulní roli oblíbeného zeleného zlobra Shreka v připravované výpravné tour broadwayského muzikálu „Shrek Musical“, který se představí českým divákům v celé řadě měst již na jaře 2018.

Jako by nestačilo, že pro získání role musel projít náročnými pěveckými a hereckými konkurzy. Teď mu ještě kvůli výrobě speciální masky, která se herci vytváří přímo na míru, oholili tvář do hladka. Zpěvák tak přišel o svou image drsného rockera, kterého diváci vídají nejen v řadě muzikálů v divadlech Hybernia, Kalich nebo Goja Music Hall, ale také v Rock Opeře Praha. Zpěvák s nezaměnitelným hlasem se však pro roli dětmi milovaného hrdiny musel svých pěstěných vousů zbavit, aby mohl v masce zeleného zlobra těšit všechny malé i velké diváky. Coby zachránce krásné princezny Fiony se vydá, doprovázen věrným a užvaněným Oslíkem, na cestu za dobrodružstvím a záchranou své bažiny a všech pohádkových bytostí před lstivým Lordem Farquaadem.

Jak mu nová maska i role padne se mohou diváci přijít přesvědčituž brzy, jelikož vstupenky na tour „Shrek Musical“ jsou již v prodeji. A rychle mizí. Jelikož původní broadwayská verze muzikálu Davida Lindsay-Abaira a JennieTesoriové (inspirovaná Oscarem ověnčenou filmovou sérií od studia DreamWorks), byla nominována celkem na osm prestižních muzikálových cen Tony Awards a s úspěchem byla uvedena i v množství světových metropolí. Nyní ji budou mít diváci poprvé možnost vidět v češtině a s předními českými umělci.

Celé video najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=GAylA8vDl44&t=7s

Kudy k nám

Musical Production

Divadlo Hybernia

Náměstí Republiky 4

110 00 Praha 1

+420 732 416 209

info@musical-production.cz